❤ Ulubieńcy sierpnia ❤

11:02 AM


Hej kochani!
Zbliża się już koniec sierpnia, a co za tym idzie- koniec wakacji. :( Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę nie chcę iść do szkoły. Te 2 miesiące tak szybko zleciały. :(
Zostało 9 dni. Nadszedł czas aby posumować ten miesiąc. 
Przygotowałam dziś dla Was moich ulubieńców sierpnia. :)

Zacznę od kosmetyków.
Na pierwszy ogień idzie pianka do układania włosów z Isany. Nie działa ona jak lakier do włosów, choć także utrwala fryzurę. Dzięki niej moje włosy są puszyste i pięknie pachną. Kosztuje ona naprawdę bardzo mało, gdyż około 7 zł.

Następnym kosmetycznym ulubieńcem jest pomadka do ust Color Wear z firmy Lovely.
Kupiłam ją jakoś w środku miesiąca w Rossmanie. Miała cudny kolor - jasno-różowy. Dodałam ją do ulubieńców, gdyż jest bardzo wygodna w nakładaniu oraz w przeciwieństwie do innych pomadek trzyma się bardzo długo. Efekt jaki daje, trzyma się nawet kilka godzin. Długo szukałam odpowiedniej pomadki i teraz wiem, że ta będzie moją ulubioną. :)


Podczas pobytu w Niemczech zakupiłam dezodorant z firmy Adidas. Niby taki zwykły dezodorant, ale to co mi się w nim podoba to to, iż jest bardzo mały. Mieści się w każdej kosmetyczce. Dzięki temu mogę go włożyć spokojnie do torebki, gdyż prawie nic nie waży.


Kosmetyczni ulubieńcy dobiegli końca. Teraz czas na resztę. :)

Chciałabym Wam polecić książkę autorstwa Reginy Brett pt. "Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu". Szczerze mówiąc jest to jedna z najlepszych książek jakie kiedykolwiek przeczytałam. Autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami innych ludzi. W książce znajdują się piękne, wzruszające felietony. Dzięki niej mam teraz inny pogląd na świat. Kosztuje jedynie 32 złote w Empiku. Jest po prostu cudowna.


Teraz przedstawię Wam moje ulubione piosenki z tego miesiąca. 

Little Mix- Salute

Jessie J- Flashlight

One Direction- Drag Me Down

Selena Gomez- Good for you ft. A$AP ROCKY

You Might Also Like

27 komentarze

❤️ Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania.
❤️ Kiedy piszesz "Obserwuję" to naprawdę zaobserwuj ;)
❤️ Zostaw link do swojego bloga, a w wolnym czasie na pewno odwiedzę.